+48 691 755 106

O nas

Nasza specjalizacja to projektowanie, produkcja i montaż takich elementów jak: ogrodzenia, bramy, schodówy, przęsła, meble, konstrukcje stalowe i aluminiowe. Wykonujemy instalację od fundamentów po klucz, a w przypadku bram montujemy takżę automatykę.

Szczycimy się obecnością na rynku już 20 lat, i posiadaniem dużego grona zadowolonych Klientów.

Działamy głównie na terenie województw: opolskiego, dolnośląskiego, śląskiego. Jednak przyjmujemy również zlecenia z innych regionów kraju.

Firmę WP Ogrodzenia cechuje terminowość, fachowość, przystępne ceny. Zadowolenie Klienta jest dla nas najwyższym celem. Zamówienia realizujemy wyłącznie przy pomocy najlepszego sprzętu, najwyższej jakości materiałów.

Wszystkie wykonane przez nas zlecenia objęte są gwarancją.

Nasz zespół to ludzie z ogromnym doświadczeniem w branży, fachową wiedzą i wielkimi umiejętnościami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Ogrodzenia Opole

W branży usługowej liczą się przede wszystkim umiejętności i doświadczenie. Mamy obie te cechy na najwyższym poziomie, dzięki temu Klienci mogą być pewni, że wykonane przez nas usługii są na najwyższym poziomie. Działamy na rynku już ponad 20 lat, i w z zakresu naszej działalności nie ma zlecenia którego nie wykonalibyśmy na najwyższym poziomie! Działamy przede wszystkim w zakresie: Bramy - bramy opole. Oczywiście branża ogrodzenia: ogrodzenia opole to również nasza specjalizacja. Mienimy się także mianem fachówców w wykonaniu i montażu balustrad: balustrady opole. Serdecznie zapraszamy do wspópracy!